Žákovský ples 2024

Po vydařené předpremiéře se letos uskutečnil náš první školní ples. Lístky šly na dračku, prodalo se jich přes 100. Dívky si koupily nové šaty a hoši trénovali krok sun krok. Školní jídelna se proměnila v taneční sál ozdobený balónky a světelnými řetězy. Velkou radost nám udělala návštěva učitelů a žáků ze Španělska, kteří se na ples velmi těšili. Program byl bohatý a pestrý … hudební kvíz, bohatá tombola, fotokoutek, vystoupení Třepetalek, orientální tance od paní Drozdové a předtančení od profi tanečníků z Přerova. Nechybělo ani malé vzdělávací okénko etikety. Největší radost žáků byla, když se mohli roztančit na tanečním parketu, ze kterého se jim nechtělo domů.

Velké poděkování patří našim kuchařům, kteří pro nás připravili výborný raut, paní Kotůlkové za koláčky, paní sekretářce a paní ekonomce za výborné a krásné kanapky. O pitný režim se nám postarala Hanácká kyselka. Střevíčky jsme protancovali díky osvětlení od kapely Aby bylo jasno. Moc děkujeme rodičům, kteří nám vytvořili bohatou tombolu. Už se těšíme na druhý ročník, jak to rozjedeme na tanečním parketu.

Žákovský ples 2024