Jsme kamarádi (den plný her)

Ve středu 11. 9. 2024 jsme měli ve školní družině oddělení Veverek akci „Den plný her.“ Děti nejdříve luštily osmisměrku, z které nakonec vyšla tajenka – „Zpátky do školy“. Pak si děti zahrály na reportéry a od svého kamaráda zjišťovaly, kde byl o prázdninách a co prožil. Snažily se co nejvíce informací zapamatovat a pak to přetlumočit ostatním dětem. Další hrou bylo bingo. Děti se navzájem ptaly a hledaly kamarády, kteří také například byly na táboře, stanovaly v lese, přečetly si nějakou knihu, kdo našel takového kamaráda, poznačil si jeho jméno. Vyhrál ten, kdo měl vyplněno co nejvíce políček. Toto odpoledne jsme prožili společně s hrami a díky nim jsme se zase o kousek lépe poznali a naučili se spolu komunikovat.