23.10.2019: Evropský den jazyků
14.10.2019: Koťata v 1. třídě
14.10.2019: Zahrádkářská výstava 1. st.ZŠ

Piráti hledají poklad
V pátek 31. května se děti ze školní družiny oddělení Smajlíků zúčastnily sportovního odpoledne „ Piráti hledají poklad“. Kluci a děvčata se převlékli do pirátských kostýmů a očekávali, co se bude dít. Nejprve si společně vytvořili pirátské mapy, lodě a čepice. Potom se rozdělili do skupin, dostali soutěžní kartičku a vydali se na vyznačenou trasu. Po cestě museli splnit několik vědomostních úkolů. Vyznačená trasa je zavedla až do Zámecké zahrady, kde na ně čekala sportovní část, např. vylévání vody z lodě, přenášení zlaťáků, navigace poslepu a další.  Po absolvování všech úkolů mohli konečně začít hledat pirátský poklad. Malí piráti byli velmi šikovní a tak poklad brzy našli, a když ho otevřeli, radost byla veliká, neboť v něm objevili nejen pirátské záložky a různé pochutiny, ale také trika s nápisem naší školní družiny „Smajlíci“J. Toto byla letos naše poslední větší akce ve ŠD. V červnu nás čeká ještě výlet na třešně a poslední rozloučení se sladkou tečkou na závěr. Těšíme se na další společné zážitky, které nás čekají příští školní rok.

PIRÁTI

Dne: 25. 06. 2019