Novinky
12.12.2017: Den se Sluníčky
Na ukončení listopadového měsíce jsme se rozhodli uspořádat ..... ...více zde

12.12.2017: Mikulášská nadílka u Sluníček
Čertí rejdění celý den! Hned ráno celá MŠ shlédla..... ...více zde

07.12.2017: Vánoční jarmark
Vánoční jarmark, Mikuláš a rozsvěcování vánočního stromečku. ...více zde

03.12.2017: Naší přírodou
Listopad je ve znamení školních kol všemožných soutěží a tak ani přírodopis nemohl stát stranou. ...více zde

03.12.2017: Olympiáda v dějepise
Neuplynuly ani dva dny a po soutěži v českém jazyce následovala Olympiáda v dějepise. ...více zde

03.12.2017: Olympiáda v českém jazyce
Ve středu 22.11.2017 proběhlo olympijské klání na poli českého jazyka. ...více zde

30.11.2017: Výtvarné práce našich žáků
30.11.2017: Vikingové
Divadelní představení skupiny Pernštejni. ...více zde

28.11.2017: Listopadový kroužek vaření
Co nového se vaří v kroužeku vaření? ...více zde

28.11.2017: BALONOVÁ POŠTA
Koťata a Berušky jeli do Přerova na Balonovou poštu. ...více zde
  Vyhledávání

Vyhledat článek

Vyhledávání probíhá v rubrice Akce a Foto
  Upoutávky
  Počasí
Kroužky ve školním roce 2016-2017
Přehled nepovinných předmětů a kroužků na ZŠ Horní Moštěnice
 
Den Název předmětu Vedoucí
čtvrtek Náboženství - nepovinný předmět pan farář Mgr. Marek Glac
     
Den Název kroužku Vedoucí
pondělí Pohybové hry ( 1. a 2. třída) Ludvová Magdaléna
pondělí Sportovní gymnastika ( 1. st.) Mgr. Krejčířová Vlasta
pondělí Florbal I (1.stupeň) - 1. skupina Mgr. Mraznicová Petra
pondělí Sborový zpěv Mgr. Ostrčilová Jiřina
úterý Speciální náprava poruch učení Mgr. Ostrčilová Jiřina
úterý Zdravotnický (1.stupeň) Mgr. Petrášová Danuše
úterý Speciální náprava poruch učení - 1.-4. třída Mgr. Eva Skřehotová
úterý Šachový RNDr. Sýkora Karel
úterý Florbal II (1.stupeň)  Mgr. Mraznicová Petra
úterý Keramika I Běhalíková Yveta
úterý Střelecký I( 1. stupeň) RNDr. Sýkora Karel
úterý Florbal III (2.stupeň) Mgr. Mraznicová Petra
úterý Dramatický kroužek - 1x za 14 dní Běhalíková Yveta
středa Speciální náprava poruch učení - 5. třída Mgr. Lenka Přemyslovská
středa Hrátky s jazykem Mgr. Kalovská Kateřina
středa Eko kroužek Mgr. Mraznicová Petra
středa Keramika II Běhalíková Yveta
pátek Střelecký II (1.stupeň) RNDr. Sýkora Karel
pátek Střelecký III (2.stupeň) RNDr. Sýkora Karel
pátek Angličtina pro 1.a 2. tř. Mgr. Kotásková Jana







Dne: 18. 08. 2016