Novinky
12.02.2018: Zimní olympiáda
Sluníčka ... ...více zde


12.02.2018: Stavíme z kostek
Smajlíci ŠD ... ...více zde


12.02.2018: Soutěž ve společenských hrách
Smajlíci ŠD ... ...více zde


12.02.2018: Kroužek vaření
Naše, práce v lednu ... ...více zde


12.02.2018: Kroužek vaření
Naše, práce v prosinci ... ...více zde


04.02.2018: Lyžařský a snowboardový zájezd
Den čtvrtý, .. ...více zde


31.01.2018: Lyžařský a snowboardový zájezd
Den třetí, .. ...více zde


30.01.2018: Lyžařský a snowboardový zájezd
Den druhý, .. ...více zde


29.01.2018: Lyžařský a snowboardový zájezd
Den první, .. ...více zde

28.01.2018: Turnaj v pexesu
Ve středu 10. ledna jsme si protrénovali své hlavičky, .. ...více zde
  Vyhledávání

Vyhledat článek

Vyhledávání probíhá v rubrice Akce a Foto
  Upoutávky
  Počasí
Kroužky ve školním roce 2015 - 2016
 
Přehled nepovinných předmětů a kroužků na ZŠ Horní Moštěnice
 
Den Název předmětu Vedoucí
Od - Do
 
čtvrtek Náboženství pan farář 13:30 – 14:15  
         
Den Název kroužku Vedoucí
Od - Do
 
pondělí Pohybové hry ( 1. a 2. třída) Ludvová Magdaléna 14:15 – 15:00  
pondělí Vybíjená (dívky) Mgr. Krejčířová Vlasta 13:30 – 14:15  
pondělí Speciální náprava poruch učení Mgr. Ostrčilová Jiřina 13:30 – 14:15  
úterý Zdravotnický (1.stupeň) Mgr. Petrášová Danuše 13:00 – 13:45  
úterý Hrátky s jazykem Mgr. Kalovská Kateřina 12:30 – 13:15  
úterý Šachový (1.stupeň) RNDr. Sýkora Karel 12:30 – 13:15  
úterý Florbal (1.stupeň) Mgr. Mraznicová Petra 13:30 – 14:15  
úterý Sportovní gymnastika (1.stupeň) Mgr. Krejčířová Vlasta 12:30 – 13:15  
úterý Střelecký II (2.stupeň) RNDr. Sýkora Karel 13:30 – 14:15  
úterý Florbal (2.stupeň) Mgr. Mraznicová Petra 14:15 – 15:00  
úterý Dramatický kroužek Běhalíková Yveta 15:30 – 16:30 *
středa Netradiční výtvarná výchova Mgr. Skřehotová Eva 12:45 – 13:30  
středa Eko kroužek Mgr. Mraznicová Petra 13:30 – 14:15  
středa Keramika (pokročilí) Běhalíková Yveta 15:00 – 16:30 **
čtvrtek Keramika (1. a 2. třída) Běhalíková Yveta 13:30 – 15:00 **
čtvrtek Keramika (3. - 5. třída) Běhalíková Yveta 15:00 – 16:30 **
čtvrtek Stolování a vaření Mgr. Miklendová Karin 14:30 – 16:00  
pátek Střelecký (1.stupeň) RNDr. Sýkora Karel 12:30 – 13:15  
pátek Střelecký (2.stupeň) RNDr. Sýkora Karel 13:30 – 14:15  
pátek Angličtina pro 1.a 2. tř. Mgr. Kotásková Jana 11:35 – 12:20  
pátek Sborový zpěv Mgr. Ostrčilová Jiřina 13:30 – 14:15  
         
         

*  - 1x za 14 dní
** - max 15účastníků



Dne: 17. 08. 2015