Novinky
11.10.2017: Bezpečná jízda na kole.
V úterý 3. října 2017 se žáci 4. třídy zúčastnili preventivního programu Bezpečná jízda na kole. ...zde

25.09.2017: Web
Od 8.listopadu 2008, kdy byl tento web uveden do provozu, bylo zaznamenáno více než

22.05.2014 Soutěž v RJ
22. 5. 2014 se konalo školní kolo soutěže v ruském jazyce.

školní Horní Moštěnice
21.05.2014 Dopravní soutěž
21. 5. 2014 se konalo okresní kolo dopravní soutěže.

okresní Hranice na Moravě
28.04.2014 Turnaj ve vybíjené smíšených družstev
28. 4. 2014 se konalo okrskové kolo ve vybíjené smíšených družstev.

okrskové Přerov
17.03.2014 ČEZ street hockey 2014
Kluci z kroužku florbalu se přihlásili do soutěže ČEZ street hockey 2014 . V oblastním kole se utkali s družstvem dívek ze základní školy U Tenisu. Na zápasy kluci vyhráli 4:0 a postupují do velkého finále, které se uskuteční 24. 4. 2014 v ČEZ aréně v Ostravě.

Fotogalerie zde

oblastní Přerov
12.03.2014 Halová kopaná
Soutěž proběhla 12. 3. 2014 v Troubkách a její průběh z hlediska našich reprezentantů nelze nazvat jinak než smolný.

Prohra s fotbalovou školou byla očekávána, remíza s Gymnáziem Jakuba Škody potěšila. Zamrzela naopak obdržená branka 20 vteřin před koncem v zápase se ZŠ U Tenisu a ještě více vyrovnávací gól Troubek, který padl doslova se závěrečným hvizdem.

Těmito výsledky naši hráči obsadili solidní 4. místo.

Nejlepším hráčem byl střelec obou branek Jan Masný, velmi dobře zahrál Milan Úlehla a oba, teprve páťáci - Michal Obrtel a Radim Kuba.

Okresní kolo v halové kopané

okresní Troubky
18.02.2014 Zeměpisná olympiáda
Letošní ročník okresního kola zeměpisné olympiády byl premiérou pro dva žáky 9. ročníku.
Své vědomosti si se svými vrstevníky změřili Jakub Sedlačík a Filip Suchánek. V kategorii C, ve které chlapci soutěžili, jim patří konečné
16. místo pro Jakuba
21. místo pro Filipa

okresní Přerov
06.02.2014 Olympiáda v ČJ
Ve čtvrtek 6. února se ve Středisku volného času Atlas v Přerově uskutečnilo okresní kolo Olympiády v českém jazyce. Konkurence byla opravdu veliká a účast velmi hojná. Z celkového počtu 40 účastníků a účastnic se naše reprezentantka Anna Ostrčilová z IX.A umístila na 19.- 23. místě.

4.-5.02.2014 Olympiáda v AJ
Žákyně 7.třídy Terezka Horáková byla nominovaná na účast v okresním kole ze školního kola, kde se z 10 soutěžících umístila na prvním místě ( soutěžili žáci 5. až 7. třídy). Naši školu reprezentovala velmi odpovědně.
V okresním kole žáci předvedli své znalosti v konverzaci v anglickém jazyce na dané téma, znalosti gramatiky a schopnost rozumět slyšenému v krátkém poslechu.
2. části okresního kola anglické olympiády se dne 5.2.2014 zúčastnila již ostřílená bojovnice Anna Ostrčilová z deváté třídy. V tomto roce obsadila krásné 9. místo z 18 účastníků.

28.01.2014 Dějepisná olympiáda
Výherkyně školního kola dějepisné olympiády Barbora Netopilová z 9. třídy si 28.1. poměřila své znalosti v oboru středověkých měst se svými stejně starými vrstevníky. V této soutěži se umístila z 36 účastníků na krásném 13. místě, což jí umožnilo 70% správných odpovědí. Báře gratulujeme a věříme, že ji nabyté znalosti obohatily.

29.11.2013 Olympiáda v ČJ
V pátek 29. listopadu se čtrnáct žáků a žákyň z VIII. a IX. třídy zúčastnilo školního kola Olympiády v českém jazyce. Po dvouhodinovém namáhání mozkových závitů tu máme první tři místa: Na 3. pozici se umístili Šimon Mozola a Dominik Macháček z VIII.A, na 2. místě Barbora Netopilová z IX.A. V okresním kole nás bude reprezentovat vítězka Anna Ostrčilová z IX. třídy.

21.11.2013 Školský pohár České pojišťovny ve florbale
Tentokrát se do Přerova vypravili naši nejmenší florbalisté, žáci 5. třídy. Pod vedením paní učitelky Mraznicové se pilně celý podzim v kroužku florbalu i v hodinách TV připravovali na svůj velký den. Trénovali se svými staršími spolužáky střelbu, přihrávky a různé taktiky při hře. A snaha se vyplatila. Z turnaje hoši přivezli diplom za 2. místo a už se těší na další ročník soutěže. Jejich nadšení ze hry podpořil i sofistikovaný dáreček - nápoj pro sportovce o třech brčkách. Které použít jako první?

Více o soutěži zde

Přerov
19.11.2013 Naší přírodou
Žáci soutěžili ve čtyřech vědomostních kategoriích - společenstvo lesa, společenstvo vodního prostředí, společenstvo lidských sídlišť a společenstvo polí, luk a pastvin. Do finálového kola postoupila Iveta Červíková z 8. třídy. Gratulujeme!

12.11.2013 Turnaj ve florbale
Hoši z 8. a 9. třídy se umístili 8. 11. 2013 na 5. místě, hoši z 6. a 7. třídy 12. 11. 2013 na 3. místě a oba týmy odcházely z turnajů s pocitem, že musí více trénovat, aby byli lepší.

06.11.2013 Slavíci z Přerova
Slavíci z Přerova Dne 6. listopadu 2013 se vydala žákyně 7. třídy Tereza Horáková poměřit své pěvecké schopnosti se svými vrstevníky. Ve Středisku volného času Atlas a Bios se v její kategorii shromáždilo na 30 zpěvaček a zpěváků. Někteří ostřílení účastníci se tu pohybovali jako doma, ale ani Tereza se tu, ač úplný nováček, neztratila. I přes svou nervozitu si písní Schody z nebe, kterou si půjčila od Terezy Kerndlové, vyzpívala svým bodovým ohodnocením stříbrné pásmo.

Blahopřejeme, poděkování patří i paní učitelce Ostrčilové za přípravu a konzultaci a do dalších soutěží Tereze držíme palce.

Přerov
24.10.2013 Rybářská soutěž
Žákyně 6. třídy Karolína Janků a Kateřina Sedlačíkova se zúčastnily na podzim hned dvou rybářských soutěží. V první 29.9. na přerovském Rybníku se jim příliš nedařilo, ale v druhé 24.10. na řece Bečvě už obě chytly po jedné rybě a umístily se tak na 12.-13.místě. Doufáme, že jim elán a nadšení vydrží.

Přerov
26.09.2013 Turnaj v kopané
OK v malé kopané bylo sehráno 26. 9 .2013 v Přerově. Náš výběr tentokrát na své soupeře nestačil fyzicky, technicky ani takticky a obsadil tak konečné 5. místo.
Poněkud zarážející je fakt, že Horní Moštěnice byla jedinou startující nepřerovskou školou...

Dne: 17. 08. 2014