Novinky
12.12.2017: Den se Sluníčky
Na ukončení listopadového měsíce jsme se rozhodli uspořádat ..... ...více zde

12.12.2017: Mikulášská nadílka u Sluníček
Čertí rejdění celý den! Hned ráno celá MŠ shlédla..... ...více zde

07.12.2017: Vánoční jarmark
Vánoční jarmark, Mikuláš a rozsvěcování vánočního stromečku. ...více zde

03.12.2017: Naší přírodou
Listopad je ve znamení školních kol všemožných soutěží a tak ani přírodopis nemohl stát stranou. ...více zde

03.12.2017: Olympiáda v dějepise
Neuplynuly ani dva dny a po soutěži v českém jazyce následovala Olympiáda v dějepise. ...více zde

03.12.2017: Olympiáda v českém jazyce
Ve středu 22.11.2017 proběhlo olympijské klání na poli českého jazyka. ...více zde

30.11.2017: Výtvarné práce našich žáků
30.11.2017: Vikingové
Divadelní představení skupiny Pernštejni. ...více zde

28.11.2017: Listopadový kroužek vaření
Co nového se vaří v kroužeku vaření? ...více zde

28.11.2017: BALONOVÁ POŠTA
Koťata a Berušky jeli do Přerova na Balonovou poštu. ...více zde
  Vyhledávání

Vyhledat článek

Vyhledávání probíhá v rubrice Akce a Foto
  Upoutávky
  Počasí
Kroužky ve školním roce 2014-2015
Přehled kroužků na ZŠ Horní Moštěnice
 
Den Název Vedoucí
Od - Do
 
pondělí Keramika (2. stupeň) Běhalíková Yveta 15:30 - 17:00  
  Pohybové hry Ludvová Magdaléna 14:15 – 15:00  
  Vybíjená (dívky) Mgr. Krejčířová Vlasta 13:30 – 14:15  
úterý Netradiční výtvarná výchova Mgr. Skřehotová Eva 12:30 – 13:15  
  Hrátky s jazykem Mgr. Kalovská Kateřina 11:35 – 12:20  
  Speciální náprava poruch učení Mgr. Ostrčilová Jiřina 13:30 – 14:15  
  Eko kroužek Mgr. Mraznicová Petra 13:30 – 14:15  
  Šachový RNDr. Sýkora Karel 12:30 – 13:15  
  Keramika (1. stupeň) Běhalíková Yveta 14:00 – 15:30  
  Dramatický kroužek Běhalíková Yveta 16:00 – 17:00 *
středa Břišní tance Mgr. Přemyslovská Lenka 14:00 – 14:45  
čtvrtek Florbal Mgr. Mraznicová Petra 13:30 – 14:15  
  Zdravotnický (1.stupeň) Mgr. Petrášová Danuše 13:30 – 14:15  
  Znakový jazyk Mgr. Krajčovičová Helena 13:00 – 13:45  
pátek Střelecký (1.stupeň) RNDr. Sýkora Karel 12:30 – 13:15  
  Střelecký (2.stupeň) RNDr. Sýkora Karel 13:30 – 14:15  

* - 1x za 14 dní

 
Přehled kroužků na MŠ Horní Moštěnice
 
Den Název Vedoucí
Od - Do
 
pondělí Keramika Běhalíková Yveta   **
úterý Netradiční výtvarná výchova Mgr. Skřehotová Eva 12:30 – 13:15  

** - 1x za měsíc

 
Seznam kroužků na ZŠ a MŠ v Horní Moštěnici, které jsou nabízeny cizími subjekty a některé zpoplatněny
 
Den Název Vedoucí
Od - Do
 
pondělí Flétničky  (hudebna) - MŠ Rolencová - SINV 16:00 – 17:00  
  Taneční a pohybová výchova- Bernkopf - SINV 15.00 – 16.00  
úterý Současný tanec - ZŠ Šulavová - SVČ Atlas a BIOS 15.00 – 16. 00  
  „Hedvíčata H. M.“ - MŠ Šulavová - SVČ Atlas a BIOS 15.15 – 16.15  
  Házená - Bajerová  - SK Žeravice 14:15 – 15:00  
  Angličtina pro nejmenší - Lužová 12:00 – 12:45 1
      12:45 – 13:30 2
čtvrtek Angličtina pro nejmenší - Lužová 15:15 – 16:00 p
  Bruslení - ZS Přerov 09:45 – 10:45 *
pátek Angličtina pro nejmenší - Lužová 15:00 – 15:45 z

* - 1x za 14 dní
1 - 1. třída
2 - 2. třída
p - pokročilí
z - začátečníci

SINV - Soukromý institut neformálního vzdělávání


Dne: 17. 08. 2014