Novinky
08.06.2018: Pythagoriáda 2018
ZŠ Za mlýnem v Přerově ...více zde


08.06.2018: Netradiční olympiáda
Sovičky ...více zde


08.06.2018: Stezka přírodou
Sovičky ...více zde


08.06.2018: Výlet do Kostelan
Ranč Kostelany ...více zde


08.06.2018: Dopravní soutěž II.
08.06.2018: Hledá se talent
U Smajlíků ...více zde


08.06.2018: Dětský den u Sluníček
08.06.2018: Dětský den u Smajlíků
08.06.2018: LEGOLAND
Ve čtvrtek 17. května ve večerních hodinách ...více zde


04.06.2018: Dětský den
Žáci z 1. a 2. třídy oslavili ...více zde

  Vyhledávání

Vyhledat článek

Vyhledávání probíhá v rubrice Akce a Foto
  Upoutávky
  Počasí
Kroužky ve školním roce 2013-2014
Přehled kroužků na ZŠ a MŠ Horní Moštěnice

Den Název Vedoucí
Od - Do
 
úterý Florbal Mgr. Mraznicová Petra 13:30 - 14:30  
  Logopedie Mgr. Kalovská Kateřina 11:35 - 12:20  
  Netradiční výtvarná výchova Mgr. Skřehotová Eva 13:00 - 14:00  
  Pohybové hry Ludvová Magdaléna 13:30 - 14:30  
  Sborový zpěv Mgr. Ostrčilová Jiřina 13:25 - 14:10  
  Střelecký (1.stupeň) RNDr. Sýkora Karel 12:30 - 13:15  
  Střelecký (2.stupeň) RNDr. Sýkora Karel 13:30 - 14:25  
  Zdravotnický (1.stupeň) Mgr. Petrášová Danuše 13:00 - 14:00  
  Znakový jazyk Mgr. Kalovská Kateřina 13:15 - 14:15  
středa Břišní tance (1.stupeň) Mgr. Přemyslovská Lenka 13:15 - 14:00  
  Břišní tance (2.stupeň) Mgr. Přemyslovská Lenka 14:00 - 14:45  
  Dyslexie Mgr. Ostrčilová Jiřina 13:25 - 14:10  
  Eko kroužek Mgr. Mraznicová Petra 13:30 - 14:30  
  Keramika (1. stupeň) Běhalíková Yveta 13:15 - 14:45  
  Keramika (2. stupeň) Běhalíková Yveta 15:00 - 16:30  
  Šachový RNDr. Sýkora Karel 12:30 - 13:15  
čtvrtek Vybíjená (dívky) Mgr. Krejčířová Vlasta 14:00 - 14:45  


Termíny a časy budou upřesněny tak, aby byly v souladu se školním rozvrhem.
Kroužek bude otevřen při minimálním počtu 7 zájemců.



Seznam kroužků na ZŠ a MŠ v Horní Moštěnici, které jsou nabízeny cizími subjekty a zpoplatněny

Den Název Vedoucí
Od - Do
 
pondělí Break dance Vojtek 16:00 - 17:30  
  Moderní výtv.umění (1. stupeň) Jandová 13:30 - 15:00  
úterý Angličtina (1. stupeň) Lužová 12:15 - 13:00  
  Současný tanec (1. stupeň) Bernkopf 13:00 - 15:30  
  Taneční a pohybová výchova   09:00 - 11:15  
středa Angličtina pro nejmenší Lužová 08:00 - 08:45  
  Angličtina pro nejmenší Lužová 09:15 - 10:00  
  Moderní výtv.umění (2. stupeň) Jandová 13:30 - 15:00  
čtvrtek Flétničky (ŠD) 14:00 - 14:45  
  Taneční a pohybová výchova 09:00 - 11:15  
pátek Angličtina pro nejmenší Lužová 07:45 - 08:30  


Provozovatel volnočasových aktivit :



Dne: 20. 08. 2013