12.12.2017: Den se Sluníčky
Na ukončení listopadového měsíce jsme se rozhodli uspořádat ..... ...více zde

12.12.2017: Mikulášská nadílka u Sluníček
Čertí rejdění celý den! Hned ráno celá MŠ shlédla..... ...více zde

07.12.2017: Vánoční jarmark
Vánoční jarmark, Mikuláš a rozsvěcování vánočního stromečku. ...více zde

03.12.2017: Naší přírodou
Listopad je ve znamení školních kol všemožných soutěží a tak ani přírodopis nemohl stát stranou. ...více zde

03.12.2017: Olympiáda v dějepise
Neuplynuly ani dva dny a po soutěži v českém jazyce následovala Olympiáda v dějepise. ...více zde

03.12.2017: Olympiáda v českém jazyce
Ve středu 22.11.2017 proběhlo olympijské klání na poli českého jazyka. ...více zde

30.11.2017: Výtvarné práce našich žáků
30.11.2017: Vikingové
Divadelní představení skupiny Pernštejni. ...více zde

28.11.2017: Listopadový kroužek vaření
Co nového se vaří v kroužeku vaření? ...více zde

28.11.2017: BALONOVÁ POŠTA
Koťata a Berušky jeli do Přerova na Balonovou poštu. ...více zde

Závodní stravování

Od 1. září 2017 zajišťuje stravování firma GTH

1) ZMĚNA CENY STRAVNÉHO
Nově od 4.9.2017 budou žákům ZŠ a MŠ účtovány tyto ceny:

KATEGORIE   HODNOTA STRAVENKY
Děti MŠ
3-6 let přesnídávka 9 Kč
7 let přesnídávka 10 Kč
3-6 let oběd 18 Kč
7 let oběd 19 Kč
3-6 let svačina 8 Kč
7 let svačina 8 Kč

ZŠ žáci
1.-4.tř. 7-10 let oběd 21 Kč
5.-8.tř. 11-14 let oběd 23 Kč
15+ oběd 26 Kč

2) ZAVEDENÍ OBJEDNÁVKOVÉHO SYSTÉMU
Děti MŠ budou mít na výběr z 1 svačiny a přesnídávky, 1 polévky a 1 hlavního jídla. Žáci ZŠ budou mít na výběr z 1 polévky a 2 hlavních jídel. Naší snahou bude apelovat na zdravé stravování, zajistit dětem, žákům, pedagogům i cizím  strávníkům  jídlo  chutné,  vyvážené,  zdravé  a  pro  studenty  zároveň splňující požadavky na školní stravování.
Nově bude zaveden objednávkový systém s využitím elektronické evidence odběru jídel. Tento systém umožňuje generovat data pro další elektronické zpracování,  zejména  pak  umožňuje  kontrolu  stavu  konta  a  přehled  o odebraných jídel a pro samotné rodiče lepší dohled nad stravovaností a volbou jídel jejich dětí.
Celotýdenní jídelní lístek bude vždy zveřejněn předem v prostorách jídelny a na internetu. Strávníci budou mít možnost zvolit výběr jídla vždy nejpozději do  14:00  hod.  předcházejícímu  dni,  na  který  bude  výběr  učiněn.  Výběr jídla bude možný prostřednictvím objednávkového terminálu v prostorách jídelny či prostřednictvím internetu. Strávníci si předem vkládají peněžní prostředky na své osobní konto prostřednictvím bankovního příkazu nebo inkasní platby ve prospěch bankovního účtu školní jídelny či v hotovosti u
pokladny. U výdeje pak strávníci pouze přiloží čip na výdejní terminál, kde již obsluhující personál uvidí číslo objednaného jídla a jídlo jim bezplatně vydá.

3) ČÍSLA ÚČTŮ PRO PLATBY
Nově  zavádíme  číslo  účtu  pro  bankovní  příkazy.  Veškeré  přeplatky/nedoplatky,   které   již   proběhly   na   účet   předchozího   provozovatele (Scolarest) je třeba řešit s tímto poskytovatelem stravování.
Zálohy  na  měsíc  září  2017  prosím  zasílejte  již  novému  poskytovateli,  tj.společnosti  GTH  zařízení  školního  stravování,  spol.  s.r.o.,  a  to  v  měsíci srpnu na tento nově zřízený účet.
Číslo účtu pro bankovní příkazy:

4) ZAVEDENÍ WEBOVÝCH STRÁNEK S INFORMACEMI SOUVISEJÍCÍMI SE STRAVOVÁNÍM
Níže přikládáme odkaz na webové stránky, kde najdete veškeré informace týkající se změn a zároveň vás na nich budeme pravidelně informovat o novinkách. Proto je, prosíme, pravidelně sledujte.

gth.cz/ms-zs-horni-mostenice

Informace pro přihlášení uživatele na www.strava.cz:
Číslo zařízení 10449
Uživatelské jméno prijmeni.jmeno
Heslo prijmeni.jmeno *Heslo doporučujeme po přihlášení změnit

Dotazy můžete směřovat na emailovou adresu školní jídelny: Provoz.mostenice@gthcatering.cz

Telefon : 581 224 258, 731 438 269

Dne: 01. 09. 2011