Novinky
11.10.2017: Bezpečná jízda na kole.
V úterý 3. října 2017 se žáci 4. třídy zúčastnili preventivního programu Bezpečná jízda na kole. ...zde

25.09.2017: Web
Od 8.listopadu 2008, kdy byl tento web uveden do provozu, bylo zaznamenáno více než
600 000 návštěv.
Děkujeme za přízeň.

13.09.2017: Akce+Foto
Koncert Black swan ...zde

13.09.2017: Akce+Foto
Zahájení školního roku...zde

29.08.2017: Rozvrhy
aktualizace na školní rok 2017-2018 ...zde

15.07.2017: Akce+Foto
Projektový den OMU ...zde

13.07.2017: Akce+Foto
Sportovní den ...zde

13.07.2017: Akce+Foto
Beseda s Markem Hudemou - Týdny mediálního vzdělávání ...zde

06.07.2017: Akce+Foto
Výstava The Body...zde

06.07.2017: Akce+Foto
I.B - rozloučení se školním rokem ...zde
  Vyhledávání

Vyhledat článek

Vyhledávání probíhá v rubrice Akce a Foto
  Upoutávky
  Počasí
Kroužky ve školním roce 2010-2011
Den Název Vedoucí
Od - Do
 
pondělí Dyslexie - 1.stupeň Mgr. Skřehotová Eva 12:20 - 13:10  
  Disko tance - 1.stupeň Frélichová Šárka 14:15 - 15:15  
  Dance Stars Frélichová Š.,Jančíková I. 16:00 - 17:30  
úterý Florbal Mgr. Pecová Hana 13:30 - 14:15  
  Elektrotechnický kroužek Mgr. Zapletal Vojtěch 13:30 - 14:30  
  Anglický jazyk - II.třída Krejčí Jarmila 12:30 - 13:30  
  Stolování, vaření Scheuchová Marie 14:00 - 15:00  
  Keramika Bisová Jiřina 14:00 - 16:00  
  Logopedie pro ZŠ Mgr. Kalovská Kateřina 13:00 - 13:30  
  Břišní tance Mgr. Přemyslovská Lenka 14:15 - 15:15  
středa Sborový zpěv Mgr. Ostrčilová Jiřina 15:00 - 16:00  
  Vybíjená Mgr. Méreyová Hana 13:00 - 14:00  
  Zdravotnický kroužek Mgr. Petrášová Danuše 13:00 - 14:00  
  Dance Stars Frélichová Š.,Jančíková I. 16:00 - 16:45  
  Logopedie pro MŠ Uhlířová Vladimíra dle domluvy  
  Anglický jazyk - I.třída Sochorová Lenka 12:00 - 13:00  
  Stolování, vaření Scheuchová Marie 14:00 - 15:00  
  Dyslexie - 2.stupeň Mgr. Ostrčilová Jiřina 06:50 - 07:35  
  Dívčí klub Mgr. Mraznicová Petra 13:25 - 15:05 *
čtvrtek Netradiční výtvarná výchova Mgr. Skřehotová Eva 12:45 - 13:40 *
  Keramika Bisová Jiřina 14:00 - 16:00  
  Logopedie pro ZŠ Mgr. Kalovská Kateřina 12:00 - 13:00  
  Znakový jazyk Mgr. Kalovská Kateřina 14:00 - 15:00  
pátek Keramika Luljaková Eva 14:00 - 16:00  
  Šachový kroužek RNDr. Sýkora Karel 13:50 - 15:20  
  Keramika pro veřejnost Luljaková Eva 16:00 - 18:00  
 
 
 
 
Kroužky označené hvězdičkou budou probíhat jednou za 14 dní

Po kliknutí myší na tučně vyznačený název se zobrazí text.


Dne: 18. 08. 2011

 

Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS