Novinky
25.02.2021: Zimní olympiáda
Smajlíci ...více zde

18.02.2021: Hry na sněhu
18.02.2021: Srdíčkový den
18.02.2021: Moudrá sova
18.02.2021: Zimní olympiáda
18.02.2021: Projektový den
Zdravé zuby ...více zde

18.02.2021: Karneval
18.02.2021: Zimní olympiáda
Sluníčka ...více zde

03.02.2021: Olympiáda v českém jazyce
03.02.2021: Dějepisná olympiáda
  Projekty
  Vyhledávání

Vyhledat článek

Vyhledávání probíhá v rubrice Akce a Foto
  Upoutávky
  Počasí
Zaměstnanci ve školním roce 2011-2012
Vedení školy
Mgr. Uhlířová Marie   ředitelka školy
Mgr. Miklendová Karin   zástupkyně ředitelky
Slabá Hana   ekonomka školy
Základní škola - 1.stupeň
Mgr. Kalovská Kateřina   třídní učitelka 1.A
Mgr. Skřehotová Eva   třídní učitelka 2.A
Mgr. Petrášová Danuše   třídní učitelka 3.A
Mgr. Přemyslovská Lenka   třídní učitelka 4.A
Mgr. Méreyová Hana   třídní učitelka 5.A
Základní škola - 2.stupeň
Mgr. Pavlíková Petra   třídní učitelka 6.A
RNDr. Sýkora Karel   třídní učitel 7.A
Mgr. Mraznicová Petra   třídní učitelka 8.A
Mgr. Ostrčilová Jiřina   třídní učitelka 9.A
Mgr. Pecová Hana   učitelka
Mgr. Opavská Zdenka   učitelka
Mgr. Zapletal Vojtěch   učitel
 
Školní družina
Jurečková Jiřina   vychovatelka
 
Výchovný poradce
Mgr. Opavská Zdenka   Úřední hodiny:
   
  • středa 13:00 - 13:30
  • čtvrtek 13:30 - 14:00
  •  
    Školní metodik pro oblast rizikového chování
    Mgr. Ostrčilová Jiřina   Úřední hodiny:
       
  • pátek 11:35 - 12:20
  •  
    Základní škola - Provozní zaměstnanci
    Koníček Milan   školník
    Spáčilová Dana   uklízečka
     
    Mateřská škola
    Bradáčová Marta   zástupkyně pro MŠ,učitelka 1.třídy "Sluníčka"
    Krejčí Jarmila   učitelka 1.třídy "Sluníčka"
    Nevrlová Jana   učitelka 2.třídy "Koťata"
    Uhlířová Vladimíra   učitelka 2.třídy "Koťata"
    Vokáčová Anna   učitelka 3.třídy "Berušky"
    Fešarová Danuše   učitelka 3.třídy "Berušky"
    Jurečková Jiřina   asistent pedagoga
    Ducarová Oldřiška   uklízečka
    Vránová Alena   uklízečka
     

    Dne: 18. 08. 2011