Novinky
12.02.2018: Zimní olympiáda
Sluníčka ... ...více zde


12.02.2018: Stavíme z kostek
Smajlíci ŠD ... ...více zde


12.02.2018: Soutěž ve společenských hrách
Smajlíci ŠD ... ...více zde


12.02.2018: Kroužek vaření
Naše, práce v lednu ... ...více zde


12.02.2018: Kroužek vaření
Naše, práce v prosinci ... ...více zde


04.02.2018: Lyžařský a snowboardový zájezd
Den čtvrtý, .. ...více zde


31.01.2018: Lyžařský a snowboardový zájezd
Den třetí, .. ...více zde


30.01.2018: Lyžařský a snowboardový zájezd
Den druhý, .. ...více zde


29.01.2018: Lyžařský a snowboardový zájezd
Den první, .. ...více zde

28.01.2018: Turnaj v pexesu
Ve středu 10. ledna jsme si protrénovali své hlavičky, .. ...více zde
  Vyhledávání

Vyhledat článek

Vyhledávání probíhá v rubrice Akce a Foto
  Upoutávky
  Počasí
Zaměstnanci ve školním roce 2010-2011
Vedení školy
Mgr. Uhlířová Marie   ředitelka školy
Mgr. Miklendová Karin   zástupkyně ředitelky
Slabá Hana   ekonomka školy
Základní škola - 1.stupeň
Mgr. Skřehotová Eva   třídní učitelka 1.A
Mgr. Petrášová Danuše   třídní učitelka 2.A
Mgr. Přemyslovská Lenka   třídní učitelka 3.A
Mgr. Kalovská Kateřina   třídní učitelka 4.A
Mgr. Méreyová Hana   třídní učitelka 5.A
Základní škola - 2.stupeň
RNDr. Sýkora Karel   třídní učitel 6.A
Mgr. Mraznicová Petra   třídní učitelka 7.A
Mgr. Ostrčilová Jiřina   třídní učitelka 8.A
Mgr. Opavská Zdenka   třídní učitelka 9.A
Mgr. Pecová Hana   učitelka
Mgr. Pavlíková Petra   učitelka
Mgr. Zapletal Vojtěch   učitel
 
Školní družina
Frélichová Šárka   vychovatelka
Bisová Jiřina   vychovatelka
 
Výchovný poradce
Mgr. Opavská Zdenka   Úřední hodiny:
   
  • pondělí 13:25 - 14:10
  • Dle potřeby rodičů lze volit i jiný termín po předchozí domluvě.
     
    Školní metodik pro oblast rizikového chování
    Mgr. Ostrčilová Jiřina   Úřední hodiny:
       
  • pondělí 11:35 - 12:20
  •  
    Základní škola - Provozní zaměstnanci
    Koníček Milan   školník
    Vránová Alena   uklízečka
    Spáčilová Dana   uklízečka
     
    Mateřská škola
    Bradáčová Marta   zástupkyně pro MŠ,učitelka třídy "Sluníčka"
    Fešarová Danuše   učitelka třídy "Sluníčka"
    Nevrlová Jana   učitelka třídy "Koťata"
    Uhlířová Vladimíra   učitelka třídy "Koťata"
    Vokáčová Anna   učitelka třídy "Berušky"
    Krejčí Jarmila   učitelka třídy "Berušky"
    Bisová Jiřina   asistent pedagoga
    Ducarová Oldřiška   provozní pracovnice
    Strádalová Marie   provozní pracovnice
     
    Školní jídelna
    Slezáková Jarmila   vedoucí školní jídelny
    Diatková Radana   hlavní kuchařka
    Strádalová Marie   kuchařka
    Malachtová Jarmila   pracovnice provozu
     

    Dne: 21. 08. 2010