Novinky
12.12.2018: Rekonstrukce tělocničny
12.12.2018: 9. A u Koťat
12.12.2018: Mikulášská nadílka u Koťat
12.12.2018: Balónová pošta
05.12.2018: Vánoční jarmark
05.12.2018: Zdravé zuby
04.12.2018: Nekuřácký den
04.12.2018: Exkurze Olomouc
04.12.2018: Pišquorky
04.12.2018: Bible a my
  Vyhledávání

Vyhledat článek

Vyhledávání probíhá v rubrice Akce a Foto
  Upoutávky
  Počasí
Dne: 29. 11. 2018
02.12.2018   Rozsvěcení vánočního stromečku + jarmark, vystoupení 1. st. ZŠ
04.12.2018   Čertoviny - dopolední akce Sluníček a Berušek - MŠ
04.12.2018   Čertoviny s rodiči  - v 16.00 h. u Berušek - MŠ
05.12.2018   Mikuláš v ZŠ
05.12.2018   Čertoviny – pekelné odpoledne – Sovičky a Veverky ŠD
05.12.2018   Mikulášská nadílka – Smajlíci ŠD
06.12.2018   Projektový den Koťat a 9.třídy ZŠ – dopoledne v MŠ  
11.12.2018   Vánoční dílničky s rodiči -   u Koťat v 16.00 h. - MŠ  
12.12.2018   Česko zpívá koledy (společná akce všech oddělení ŠD)  
13.12.2018   Kouzlení s klaunem  - MŠ  
17.12.2018   Od čerta k Ježíškovi  zábavně vzdělávací program v kině Hvězda - MŠ  
17.12.2018   Olympiáda v anglickém jazyce - ZŠ  
termín bude upřesněn   Olympiáda v českém jazyce - ZŠ  
termín bude upřesněn   Olympiáda v dějepise - ZŠ  
18.12.2018   Od čerta k Ježíškovi - koncert Nováka v Přerově ve Hvězdě- 1. třídy ZŠ  
19.12.2018   Možná přijde i Ježíšek – Sovičky a Veverky ŠD  
19.12.2018   Vánoční dopolední tvoření – v MŠ Koťata + 1.třída ZŠ  
19.12.2018   Povídky z jedné a druhé kapsy – divadelní představení ve Zlíně pro 2. st ZŠ  
19.12.2018   Vánoce s rodiči -   u Sluníček v 15.45 h. - ZŠ  
20.12.2018   Vánoční dopolední tvoření Sluníčka + Berušky - MŠ  
20.12.2018   Vánoční nadílka – Smajlíci ŠD  
20.12.2018   Úřad práce - Exkurze IX.A – ZŠ  
20.12.2018   Křesťanské Vánoce – program pro VI.A a VII.A - ZŠ  
       


Dne: 13. 11. 2018
V týdnu od 22. do 26. 10. proběhl v naší škole opět sběr starého papíru. Celkem jsme nasbírali 24,5 tuny starého papíru. MŠ nasbírala něco přes 3 tuny a ZŠ přes 21 tun. Nejlepší třída byla opět IX.A a nejlepším sběračem Šimon Bruckmüller z téže třídy. Utržené peníze si třídy rozdělí do svých třídních fondů. Děkujeme.

V případě, že někdo nestihl starý papír dovézt, má možnost celoročně ve sběrně Tomeček na Kojetínské ulici v Přerově. Tam dostane lísteček, který žák donese svému třídnímu učiteli a množství odevzdaného papíru se mu bude počítat do následujícího období.
 
Pondělí 7:00 - 17:00
Úterý - Pátek 7:00 - 15:00
Sobota 7:00 - 12:00


Dne: 24. 10. 2018
01.11.2018   Hallooweenské odpoledne- všechny oddělení ŠD a Školní parlament
06.11.2018   Podzim u Koťat a 1. třídy – MŠ a ZŠ
07.11.2018   Stařenka Morava vypravuje – národopisný a hudební program pro 3. – 5. třídy - ZŠ
08.11.2018   Stařenka Morava vypravuje – národopisný a hudební program pro 1. – 2. třídy -
08.11.2018   Slavíci z Přerova – ZŠ
12.11.2018   Svatomartinské odpoledne – Sovičky ŠD
13.11.2018   Bolest jménem šikana – preventivní program pro VI.A – ZŠ
13.11.2018   Čtvrtletní porada + Konzultační odpoledne 16:00 - ZŠ
13.11.2018   Mít se spolu fajn - preventivní program pro VII.A – ZŠ
14.11.2018   Puzzliáda – Smajlíci – ŠD
14.11.2018   Veverčino království – přírodovědná soutěž - ŠD
14.11.2018   Den se Sluníčky – s rodiči 15:45 – MŠ
14.11.2018   Scholaris + exkurze na Střední škole gastronomie a služeb – IX.A  ZŠ
15.11.2018   Poruchy příjmu potravy - preventivní program pro IX.A – ZŠ
15.11.2018   Sex, AIDS a vztahy - preventivní program pro VIII.A – ZŠ
17.11.2018   Drakiáda - Sovičky a rodiče - ŠD
20.11.2018   Pedagogická porada MŠ
22.11.2018   Okresní kolo soutěže Bible a my - ZŠ
22.11.2018   Zdravé zuby – projektový den pro 1. st. ZŠ
23.11.2018   Pišquorky - oblastní kolo soutěže - ZŠ
24.11.2018   Kateřinský ples - SRPŠ
28.11.2018   Jak Uhlíř skoumal Svěrák – divadlo v Kině Hvězda v Přerově – Koťata a Berušky – MŠ
28.11.2018   Exkurze do Arcibiskupského paláce a Vlastivědného muzea v Olomouci 8. a 9. třídy ZŠ
28.11.2018   Advent začíná… -Sovičky ŠD
29.11.2018   Nekuřácký den pro 1. – 7. třídu ZŠ


Dne: 26. 09. 2018
03.10.2018   Závod v přespolním běhu ve Všechovicích - 2. st. ZŠ
04.10.2018   Drakiáda s rodiči u Berušek - MŠ
05.10.2018   Depistáž u předškoláků - MŠ
08.-12.10.2018   Výstava ovoce a zeleniny v ŠD
09.10.2018   Pedagogická porada MŠ 
09.10.2018   Seiferos – letové ukázky dravců a sov – MŠ i ZŠ
10.10.2018   Soví pečení  - pečení z podzimních darů přírody – Sovičky ŠD
11.10.2018   Dračí slet - Veverky a Smajlíci ŠD
22.-26.10.2018   Sběr papíru
22.10.2018   Barevný podzim v knihovně – Veverky a Smajlíci ŠD
22.10.2018   Vzdělávací a výukový program HZS pro VI. A – SVČ Atlas v Přerově - ZŠ
23.10.2018   Právní vědomí – preventivní program pro VIII.A - ZŠ
24.10.2018   Barevný podzim v knihovně – Sovičky ŠD
26.10.2018   Oslava výročí založení ČSR – ZŠ
29.-30.10.2018   Prázdniny - ZŠ + ŠD
31.10.2018   Ředitelské volno - ZŠ + ŠD


Dne: 30. 08. 2018
03.09.2018   Zahájení školního roku ( 7:45 před školou )
08.09.2018   Vystoupení žáků na Vítání občánků – II.A ZŠ
11.09.2018   Hry lesních zvířátek – pojďme se seznámit s novými kamarády ( Sovičky a Veverky ) – ŠD
11.09.2018   Třídní schůzky s rodiči v jednotlivých třídách –16.00 h.
18.09.2018   Focení v 1. třídách – ZŠ
18.09.2018   Ježčí závody – závodivé a dovednostní hry v přírodě – Sovičky ŠD
18.09.2018   Třídní schůzky – 16:00 ZŠ
18.09.2018   Tvoření s Veverkou – (návštěva keramické dílny a podzimní tvoření) – ŠD
18.09.2018   Bezpečné chování – preventivní program pro II.A - ZŠ
19.09.2018   Bezpečné chování – preventivní program pro II.B - ZŠ
19.09.2018   Bezpečné chování doma i na ulici – preventivní program pro III.A - ZŠ
19.09.2018   Právní vědomí – preventivní program pro VIII.A - ZŠ
22.09.2018   Vystoupení žáků IV.A na Výstavě zahrádkářů - ZŠ
Vystoupení třídy Koťat na Výstavě zahrádkářů - MŠ
24.09.2018   Návštěva Výstavy ovoce a zeleniny, květin a zahrádkářských produktů - MŠ + 1. st.
26.09.2018   Bezpečná jízda na kole – preventivní program pro IV.A - ZŠ
25.09.2018   Co vědět v 15 letech – preventivní program pro IX.A
26.09.2018   Podzimní netradiční olympiáda – Smajlíci ŠD
24.-27.09.2018   Evropský den jazyků 26.9. – 2. st.
17.-27.09.2018   Běh o pohár ředitele školy – 2. st.